Технологiя

Конструкція утилізатора передбачає примусову аспірацію топкових газів, що здійснюється за допомогою відцентрової камери очищення "ЦИКЛОН". Використання циклону так само очищає топкові гази від сухих пилеобразних залишків.

Доцільно використовувати установку як джерело виробництва теплової енергії. Тепловий потік подається в котел-утилізатор, де віддає енергію робочому тілу. На виході котла утилізатора буде встановлено "ЦИКЛОН" продуктивністю 6000 м3, вентилятор якого забезпечує відділення сухої фракції. Котел-утилізатор несе подвійну функцію: з одного боку, забезпечує охолодження димових газів до безпечної температури в 150 градусів, а з іншого боку забезпечує виробництво пари низького тиску для використання в опаленні. Утилізатор з обсягом робочої камери 1 м3 може забезпечити теплом приміщення в цегляному 4-6 поверховому будинку споруди після 2000 року при температурі навколишнього середовища -20 - площею до 800 м2 при ККД котла утилізатора 100%. При зменшенні ККД до 80% при тих же умовах опалювана площа зменшиться до 640 м2.

Для підвищення температури в камері згоряння використовується метод попереднього поділу потоків газів. Різниця в температурах відпрацьованих димових газів і газів, що подаються в камеру згоряння, сягає 600. Висока теплова напруга топкової камери до 0,2 Мвт в розрахунку на м3 об 'єми камери згоряння може бути легко і технологічно використана як для обігріву, так і для вироблення електроенергії. Внесок у собівартість енергії при цьому в основному буде вносити амортизація та обслуговування використовуваних штатних котлів утилізаторів і генераторів електроенергії.

Отримана в результаті роботи утилізатора енергія може бути використана для будь-яких господарських цілей на території тих підприємств, де він буде встановлений.

Про компанію

Hit enter to search or ESC to close