Опис процесу

Установка конструктивно представляє особливий варіант шару з киплячим шаром, каналами відведення газів, спеціальною конструкцією вихорової камери спалювання та спеціального вихорового блоку, що забезпечує виведення знешкодженого відпрацьованого газу в атмосферу.

COMBUSTOR, крім реактора і допоміжного обладнання для подачі відходів і вивантаження сухої фракції, може бути додатково оснащений теплообмінниками для використання вироблюваного тепла. Модуль монтується в 20 або 40 футовому ISO контейнері.

Для утворення вихорового руху газів установка споживає до 2 кВт електроенергії, забезпечуючи вихід (залежно від складу відходів) приблизно 130 кВт теплової енергії на кожні 1 м3 об 'єми робочої камери утилізатора.

Відходи завантажуються в камеру утилізатора через верхній завантажувальний люк і надходять в реактор, де у високотемпеолог ній вихоровій області відбуваються складні екзотермічні хімічні реакції утилізації відходів, що супроводжуються виділенням великої кількості теплової енергії.

У даній області відбувається розрив хімічних зв 'язків - розкладання хімічних сполук на елементи (С, О2, Н2 тощо), виведення газової фракції та утворення зольного осаду. Зольний осад являє собою пісок, NaSO4, CaSO4 і FeS2 за рахунок плазмохімічних реакцій зв 'язування сірки, що відбуваються в реакторі. З 'єднання фосфору відновлюються до так званого "чорного фосфору", що являє собою чорну речовину з металевим блиском і з повністю відсутньою розчинністю у воді або органічних розчинниках.

Управління утилізатором здійснюється промисловим процесором, а сам процес утилізації контролюється вбудованими датчиками температури і вихлопів.

Про компанію

Hit enter to search or ESC to close