Combustor - це команда висококваліфікованих професіоналів, захоплених своєю справою. Ми почали розробку проекту більше 10 років тому, експериментували з матеріалами, корпусом і наповненням, щоб привести утилізатор до найвищої продуктивності і максимально знизити експлуатаційні витрати.

Наша компанія - ТОВ "КОМБАСТОР ТІМ" - є власником технології плазмової вихорової утилізації. Наша основна діяльність націлена на роботу з полігонами ТКО, а саме на вивчення морфології, опрацювання дорожніх карт, встановлення та обслуговування систем активної дегазації та очищення фільтрату, тому розробка власної технології з утилізації відходів була для нас вкрай важливою.

Рішення про створення окремої компанії для просування технології вихорової утилізації прийшло в 2020 року, коли ми почали активно працювати над реалізацією проекту і коли до команди приєдналися відповідальні співробітники з розробки утилізаторів фізик-теоретик Новиков И.К., інженер-фізик Миронос А.В., а також співробітник, який відповідає за зовнішні комунікації та зв 'язки з громадськістю Виноградова И.Н. У червні 2017 року команду сформував Чернов Н.А., ініціатор проекту, експерт з міжнародних торговельних відносин, який реалізував понад 10 успішних міжнародних проектів.

19
Років успішної роботи

COMBUSTOR TEAM - одна з найстаріших компаній у сфері поводження з відходами.

22
Виконаних проекти

Ми працювали на трьох континентах і в усіх кліматичних зонах.

5
Впроваджених технологій

Ми поважаємо досвід колег, але в Росію привозимо тільки кращі з можливих технологій.

2
Власні технології

Ми знаємо потреби нашого ринку і розробляємо необхідні для нього технології.

Команда

Наша команда розробників і керівників - це ентузіасти, які хочуть впровадити технологію для вирішення екологічних і соціальних проблем.

Николай Чернов

Виконавчий директор

Александр Миронос

Директор з технологій

Игорь Новиков

Науковий керівник

Ирина Виноградова

Комерційний директор

Хочете працювати з нами?

Ми шукаємо таланти - молодих фахівців, випускників технічних спеціальностей провідних ВНЗ України.

Вакансії

Конструктор
Інженер
Технік експлуатації
Менеджер діловодства

Hit enter to search or ESC to close