Конкурентні переваги

COMBUSTOR - проект, що належить компанії COMBUSTOR TEAM, володіє унікальними конкурентними перевагами, тому що в України на сьогоднішній момент немає продуктів, які можуть утилізувати вуглецеві відходи без їх додаткової обробки і на власній енергії. Компанія може запропонувати унікальні рішення:

Ступінь утилізації

100% утилізація ТКО або будь-яких інших вуглецевмісних відходів (при плазмовій деструкції руйнується навіть фурани і діоксини).

Температура

Дуже висока температура деструкції всередині реактора - при грамотно виставленій експозиції температура всередині доходить до 2000 °С, що дозволяє повністю деструктурувати органічні сполуки.

Екологічність

Відсутність якихось забруднюючих атмосферу вихлопів після утилізації ТКО: на виході залишається водяний пар і сухий мінеральний залишок.

Низькі операційні витрати

Конструкція установки передбачає встановлення мобільної електростанції, яка забезпечить енергією і сам COMBUSTOR, і інші господарські об 'єкти.

Вироблення енергії

При експлуатації установки утворюється теплова енергія, яку можна використовувати для господарських потреб.

Без хімії

Відсутність необхідності використання хімічних реагентів і компонентів, що дозволяє домогтися мінімальної вартості експлуатації.

Без будівництва

Відсутність капітальних витрат на будівельні роботи для мобільних установок (обсягом 1 м3 та 5 м3).

Без впорядкування

Відсутність необхідності сортування, сушіння та роздільного збору сміття.

Hit enter to search or ESC to close